800 703 048
Free hotline
Bezpieczeństwo - Dafi Heaters

TECHNOLOGIA Z PRZYSZŁOŚCIĄ

Gwarantem bezpieczeństwa i niezawodności technicznej produktów Dafi są liczne testy przeprowadzane na nich od momentu dostawy surowców, które będą ich budulcem, przez cały proces właściwej produkcji, aż po badanie produktów finalnych. Dzięki tak złożonemu systemowi kontroli jesteśmy w stanie uniknąć najdrobniejszych niedociągnięć i błędów tak, by nasze wyroby zawsze osiągały najwyższe wyniki w badaniach jakościowych.

Wysoką jakość naszych produktów potwierdzają liczne certyfikaty oraz znaki jakościowe, jakie otrzymaliśmy od wielu polskich i międzynarodowych organizacji. Produkty Dafi cieszą się popularnością i uznaniem w wielu krajach oraz spełniają nie tylko polskie, ale także międzynarodowe wymogi jakościowe oraz standardy bezpieczeństwa.

Przepływowy ogrzewacz Dafi gwarantuje bardzo wysoki stopień bezpieczeństwa. Po pierwsze, nie ma zagrożenia wybuchem gazu, zatrucia nim lub jego spalinami. Po drugie, wyklucza się możliwość zatrucia niebezpiecznymi bakteriami legionella, które rozwijają się w zbiornikach ciepłej wody (m.in. w bojlerach i termach).

NASZE CERTYFIKATY

iso

Certyfikat ISO 9001:2008 nadany przez BUREAU VERITAS Certification

Certyfikat ISO jest synonimem najlepszej jakości. Jesteśmy dumni z tego, że Formaster jest przedsiębiorstwem, które spełnia zaawansowane wymogi jakościowe ISO.

energysafe

Certyfikat Bezpieczeństwa Elektrycznego ESV

Bezpieczny produkt to bezpieczna produkcja – mając to na uwadze, dbamy o to, by instalacje gazowe i elektryczne w Formaster S.A. spełniały wymogi bezpieczeństwa. Jest to jeden z naszych priorytetów, co potwierdza certyfikat Bezpieczeństwa Elektrycznego nadany przez Energy Safe Victoria.

ce

Certyfikat Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji – znak CE

Oznaczenie CE potwierdza, że nasze produkty spełniają wymogi Unii Europejskiej w zakresie bezpieczeństwa i zdrowia człowieka oraz bezpieczeństwa dla środowiska naturalnego. Dokładamy wszystkich starań, aby im sprostać.

tuv

Certyfikat bezpieczeństwa TÜV GS

Produkty Formaster są cenione ze względu na ich wysoką jakość i bezpieczeństwo nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Zależy nam, by nasi klienci darzyli nas zaufaniem. Nasze starania są doceniane, co potwierdza certyfikat TÜV GS nadawany przez TÜV Rheinland.

medal

Medal Europejski

Medal Europejski to wyróżnienie nadawane produktom firm działających na terenie Polski, które spełniają wszelkie normy prawne, posiadają odpowiednie licencje, certyfikaty i patenty oraz dynamicznie się rozwijają. Również Formaster utrzymuje swoją produkcję na tak wysokim poziomie.

pct

Certyfikat zgodności z normami rosyjskimi.

Pracując dla zagranicznych klientów, staramy się sprostać nie tylko ich potrzebom, ale również ich standardom produkcji. Nasze działania przynoszą pozytywne rezultaty, co potwierdza uzyskany przez Formaster certyfikat.

iec

Certyfikat IECEE CB Scheme

Posiadanie dużej fabryki zobowiązuje nas do wdrażania międzynarodowych standardów dla wszystkich technologii elektrycznych, elektronicznych i pokrewnych. Certyfikaty Międzynarodowej Komisji Elektrotechnicznej (ICE) i Światowego systemu do testowania zgodności i certyfikacji części i sprzętu elektrotechnicznego (IECEE) potwierdzają ten fakt, a także nasze starania na rzecz pozyskiwania naturalnych źródeł energii.

Do you have any questions ??? Call us and talk to one of our consultants or send an email.
+48 800 703 048
info@dafi.pl