800 703 048
Free hotline
Energooszczędność - Dafi Heaters

CZY WIESZ, ŻE…
Ogrzewacz Dafi z powodzeniem zastępuje ogrzewacze pojemnościowe lub przepływowe o znacznie większych wymiarach i mocach?

KOMFORT I NOWOCZESNOŚĆ

Systemy ogrzewania wody Dafi nie są drogie zarówno w zakupie, jak i w późniejszej eksploatacji. W celu uzyskania wysokiej wydajności nie jest konieczne stosowanie urządzeń spalających gaz, które mogą być zagrożeniem dla zdrowia, produkują szkodliwe spaliny i wpływają degradująco na środowisko naturalne.

OPTYMALNE ROZWIĄZANIE

Elektryczny przepływowy ogrzewacz Dafi został zaprojektowany w celu dostarczania ciepłej wody do dowolnego miejsca poboru w obrębie instalacji wodnej. Małe gabaryty umożliwiają instalację podgrzewaczy możliwie najbliżej umywalki, wanny czy prysznica, co gwarantuje oszczędzanie czasu, wody i energii.

EFEKTYWNOŚĆ DZIAŁANIA

Do produkcji ogrzewaczy oraz baterii używamy odpowiednich trwałych atestowanych tworzyw sztucznych, które w przeciwieństwie do metalu nie ulegają korozji, wydłużając tym samym ich żywotność. Będąc izolatorami, nie odbierają ciepła z ogrzanej wody, zwiększają zatem efektywność ogrzewacza Dafi, w którym nie odkłada się również kamień kotłowy.

Do you have any questions ??? Call us and talk to one of our consultants or send an email.
+48 800 703 048
info@dafi.pl